Awesome Image

Profesjonalne zabiegi wszycia Esperalu

Największą trudnością w leczeniu alkoholizmu jest uświadomienie osoby uzależnionej, że alkoholizm jest bardzo poważną chorobą i wymaga specjalistycznej pomocy. Nasza placówka zajmuje się farmakologicznym wsparciem osób uzależnionych już od wielu lat.

Nasz prywatny specjalistyczny gabinet awersyjnego leczenia alkoholizmu zajmuje się profesjonalnymi zabiegami wszywania Esperalu. Oferujemy również mentalne wsparcie dla rodzin osób uzależnionych, które pragną skutecznie pomóc osobie uzależnionej.

Wyjaśniamy osobom, które szukają pomocy, że nieleczona choroba alkoholowa, bardzo szybko postępuje i może prowadzić nawet do śmierci. Staramy się uświadamiać osoby uzależnione oraz ich rodziny, że jeżeli wcześniejsze metody walki z nałogiem, które stosowali nie przyniosły oczekiwanych efektów, to należy je zmienić. W takiej sytuacji należy zastosować sprawdzone formy walki z nałogiem alkoholowym, które mają na celu doprowadzenie chorego na alkoholizm do całkowitej trzeźwości. Jedną z najskuteczniejszych metod jest farmakologiczne wsparcie w walce z uzależnieniem przy pomocy wszywki alkoholowej Esperal.

Największym osiągnięciem naszego gabinetu jest trzeźwy pacjent

Możemy się poszczycić tym, że zdecydowana większość naszych pacjentów utrzymuje po zaszyciu całkowitą abstynencję, a co za tym idzie zmienia swoje życie na lepsze, bo w całkowitej trzeźwości. Większość pacjentów, którzy wykonywali u nas zaszycie alkoholowe po zabiegu kontynuuje kompleksową terapię alkoholizmu w zamkniętych ośrodkach leczenia uzależnień. Osoba uzależniona po terapii leczenia uzależnień w zamkniętej placówce jest silnie zmotywowana do dokonania radykalnych zmian w swoim życiu, w celu poprawy jego jakości oraz lepszego samopoczucia. Wymagana jest do tego całkowita abstynencja, która jest możliwa tylko przy pomocy wszywki alkoholowej Esperal.